• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Benchmarking në industrinë e jashtme

Zakonet e avancuara të qendrave të thirrjeve tona janë përforcuar nga metodologjia SMART Coaching dhe do të krijohen për të siguruar qëndrueshmëri në të gjitha vendet e qendrës së thirrjeve. Për të siguruar moralin e lartë të punonjësve, ne implementojmë promovime të brendshme dhe talente të kryqëzimit për të garantuar një shërbim të konsumatorëve të zhdërvjellët dhe të trajnuar mirë ose agjent telemarketing. Ekipi i BPO gjithmonë merr vlerësime fillestare dhe mbështetje të vazhdueshme. Ne i konsiderojmë të gjithë kandidatët që punojnë në qendrën e thirrjeve si një pasuri sesa një qira me shpenzime afatshkurtra. Natyrisht, politika e derë e hapur dhe qasja në të gjitha nivelet e udhëheqjes ditore nuk mohohen asnjëherë.

Qendrat tona telefonike të Amerikës Qendrore drejtohen në një minimum prej 22 treguesve kryesorë të performancës së bashku me praktikat më të mira të BPO të provuara. Temat që variojnë nga koha e përgjigjes, cilësia, kostoja për thirrje, ESAT për të siguruar lëvizjen pozitive, FCR dhe CSAT u fokusuan për përvojat e shkëlqyera të shërbimit të klientit.

Ekipi ynë kryesor i menaxhimit të qendrës së thirrjes pranë bregut është gjithmonë duke vëzhguar metoda, ide dhe mjete të reja për të përmirësuar efektivitetin tonë dhe të gatshëm për të identifikuar dhe punuar një zonë problemesh në një fushatë pranë bregut. Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës vazhdimisht zbaton strategji të reja dhe të përmirësuara në fushën e jashtme të jashtme, ndërsa përpunon teknika më të vjetra që punojnë për të përmirësuar performancën dhe ROI.

Agjent juaj dedikuar dygjuhësor do të ketë gjithmonë praktikë të shkrimit së bashku me sugjerimet e telemarketing për modifikim dhe përmirësim. Duke u përqendruar në zhvillimin personal të agjentit të Amerikës Latine dhe rritjen e karrierës, kompania juaj do të ketë agjentin më të mirë dygjuhësor në afërsi të bregut të thirrjeve brenda gjithë periudhës së industrisë së BPO.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica