• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Call Center ka avancuar shitjet e telemarketing

Një dorëshkrim i hartuar me kujdes telemarketing, së bashku me trajnimin motivues të qendrës së thirrjeve, do të përgatisë mentalisht personalitetin e ekipit tuaj dygjuhësor të BPO për të bërë numrin maksimal të shitjeve të përfunduara çdo ditë. Një plumb shtesë mund të bëjë të gjitha ndryshimet në linjën e fundit të kompanisë suaj, shërbimin ndaj klientit dhe rritjen.

Vetëm agjentët më të përkushtuar, të zgjuar dhe qëndrueshmërinë e shtyrë nga agjentët e BPO të Amerikës Qendrore do të zgjidhen për këtë projekt më të rëndësishëm në bregdet. Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës vetëm do të argëtojë punësimin e atyre me aftësitë e telemarketingut për të trajtuar me sukses refuzimin gracefully ndërsa në të njëjtën kohë duke menduar jashtë kutisë për të bërë një shitje.

Një telemarketer dygjuhësor që rushes përmes një skenar për shkak të frikës së refuzimit nuk mund të përputhet në mënyrë të barabartë me një nga drejtuesit e shitjeve të trajnuar mirë të qendrës së thirrjeve në Amerikën Latine. Ne do të përfaqësojmë ju dhe kompaninë tuaj në dritën më të mirë kur shitni produktin ose shërbimin tuaj në det të hapur. Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës do të punësojë vetëm mbyllës të provuar me potencial të pakufizuar, periudhë.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica