• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Gjetja e nevojës për qendrën e thirrjes

Në mënyrë që të kuptojmë plotësisht nevojat specifike të biznesit tuaj për Amerikën Qendrore, ne do t’ju kërkojmë një seri pyetjesh selektive të BPO. Çdo detaj telemarketing është i rëndësishëm dhe duhet të konsiderohet që të përgatisë siç duhet agjentët e qendrës së thirrjes. Merrni kohën tuaj kur flisni, kështu që ne mund t’i dëgjojmë me kujdes të gjitha idetë dhe shqetësimet e shërbimit tuaj të klientit. Nuk ka formë të përgjithshme që i jepet kujtdo që na kontakton, gjë që do të ishte një dëmtim për ju dhe për kompaninë tuaj kur të shlyhen. Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, secili klient i afërt shihet si unik dhe meriton programin e fushatës dygjuhësore të programit për thirrjen e tij.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica