• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Kalimi përpara me një qendër telefonimi

Momenti kur pajtohemi për llojin tuaj të veçantë të nevojave për BPO outsourcing dhe pritjet nga klientët tuaj, procesi i telemarketingut në det të hapur vihet në lëvizje. Një kornizë kohore duhet të krijohet nga të dyja palët për stafin e ri të qendrës së thirrjeve për të arritur qëllimet e tyre para datës së nisjes. Kjo do të ndodhë pasi drejtuesit tanë të lartë të konsultohen me menaxherët e sherbimit të klientëve në afërsi të sheshit dhe stafin e trajnimit në fushatën tuaj të kontraktuar. Të gjitha mendimet do të diskutohen me ju për të ndihmuar në marrjen e miratimit tuaj përfundimtar. Përgatitja dhe trajnimi i specializuar i ekipit tuaj Telemarketing të Amerikës Qendrore do të zhvillohet menjëherë. Në varësi të shkallës dhe kompleksitetit të fushatës suaj të BPO, kohëzgjatja dhe kohëzgjatja e trajnimit do të ndryshojnë për aftësi dhe duhet të merren në konsideratë. Kjo do të jetë në avantazhin e qendrës tuaj të thirrjeve dhe do të punojë në favorin e ekipit tuaj dygjuhësor për rezultatet maksimale të BPO. Përditësimet e përditshme në agjentët e qendrës suaj të thirrjes mund të dërgohen në fund të çdo dite pune për shqyrtim, nëse kërkohet. Raportimi normal është në baza ditore.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica