• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Konsultimet me jashtėsi

Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, konsultimi juaj fillestar i BPO nuk do të jetë me një ekzekutiv llogarie, por me vetë CEO, Richard Blank. Pas një analize të kujdesshme telemarketing dhe kuptueshmëri të rehatshme të nevojave tuaja të biznesit, ne mund të fillojmë të përputhemi me planin tuaj të jashtme me shërbimin tonë të klientit. Objektivi ynë në det të hapur në thirrjen tuaj të parë është të ofroni këshilla të shëndosha dhe për ju të përfundoni nëse zgjidhja jonë e jashtme e jashtme për kompaninë tuaj në rritje e bën kuptimin financiar dhe logjik.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica