• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Kujdesi ndaj klientëve në qendrat e thirrjeve

Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, ne jemi të bindur se kuota e thirrjes BPA është një pengesë. Ne e mbajmë ekipin tonë dygjuhësor të thirrjeve për të kërkuar një pyetje shtesë mbyllëse. A pavarësisht nga rezultati. Klientët tuaj do ta vlerësojnë atë.

Ne absolutisht e kuptojmë rëndësinë e minimizimit të thirrjes. Një analizë gjithëpërfshirëse e gjatësisë së ndryshme do të bëhet dhe rezultatet do t’ju dërgohen drejtpërdrejt. Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës dëshiron t’ju ndihmojë të dini se ekipi juaj i kujdesit ndaj klientëve në Amerikën Latine është nën kontroll dhe mbikëqyret mirë.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica