• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Menaxhimi i Qendrës së Thirrjeve dhe Mbikëqyrja

Menaxherët e klasit të parë të telemarketingut synojnë të rrisin vetëbesimin dhe të kontribuojnë në zhvillimin profesional të një agjenti brenda industrisë së jashtme ndërkombëtare. Ata pritet të zvogëlojnë shkaqet e djegies së qendrës së thirrjeve dhe të eleminojnë rënien gjatë një fushate pranë shore, duke dëgjuar sinqerisht të gjithë agjentët me një mendje të hapur. Thirrja e ftohtë në dalje dhe shërbimi i klientëve përbrenda stresit punojnë në një mënyrë të çuditshme për të motivuar, si psikologjia e kundërt. Drejtuesit tanë janë qartësisht të vetëdijshëm se fatkeqësia është një sfidë dhe duhet të trajtohet me hirin dhe stilin kur bën një telefonatë ose kursen një klient. Çdo agjent i Qendrës së Thirrjeve të Kosta Rikës njeh që qendra jonë e thirrjeve me të vërtetë kujdeset për to, gjë që e forcon besnikërinë dhe angazhimin e tyre në fushatën tënde.

Organizata jonë pranë Amerikës Qendrore do të konsiderojë vetëm një menaxher dygjuhësh të ekipit të BPO nga referencat e industrisë së fortë ose të nxitur nga brenda kabinave tona të qendrës së thirrjeve pas një performanca të jashtëzakonshme si agjent dygjuhësh telemarketing. Mosha ose gjinia nuk do të pengojnë një promovim. Ne jemi të interesuar për ata që kanë treguar besnikërinë e kompanisë, kuptojnë plotësisht metrics e punës së dhënë outsourced, rëndësinë e frekuentimit të besueshme dhe duke qenë i përpiktë. Udhëheqësit e shërbimeve të klientëve në det të hapur që mbajnë përgjegjësi do të mbikëqyrin fushatën tuaj në det të hapur të BPO, periudhë.

Kosta Rika është një vend që ka prodhuar një shkallë leximi prej 90 për qind dhe një pishinë të madhe punësimi të folësve mbresëlënës të anglishtes që kuptojnë dhe imitojnë kulturën e Amerikës së Veriut. Menaxherët tanë latinoamerikanë marrin kohë për të bërë çdo agjent dygjuhësor të qendrës së thirrjeve të kuptojë rëndësinë e zhvillimit dhe promovimit të karrierës në qendrat e thirrjeve brenda industrisë së detit. Menaxherët e BPO gëzojnë të tregojnë historitë e tyre të suksesshme të qendrave të thirrjeve për punë të reja për të fituar fytyrën dhe për të udhëhequr me shembull në një punë me ritme të shpejta duke ruajtur shërbimin e parë të klientëve. Nivelet korrekte të stafit janë jetësore, si dhe për të siguruar mbështetjen e duhur. Menaxherët tanë janë të trajnuar mirë për të mbajtur të gjithë katin e thirrjes të lumtur, të përkushtuar dhe vazhdimisht produktiv në fushatën tuaj pranë bregut të detit.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica