• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Mundësitë e punësimit

Shërbimi i Shërbimeve të Punësimit në Kosta Rika është gjithmonë i hapur për të përmbushur perspektivat e reja për t’u bashkuar me ekipet e qendrave të thirrjeve në të gjitha nivelet për një sërë fushash të kontraktuara. Çdokush në botën e korporatave që beson se aftësitë e tyre të avancuara të komunikimit mund të rrisin një telemarketing, kujdesin ndaj klientit apo edhe një fushatë të dizajnimit të internetit, inkurajohen që menjëherë të kontaktojnë departamentin e shërbimeve të punësimit për shqyrtim të menjëhershëm. Qendra e Thirrjeve të Kosta-Rikës ndjek të gjitha ligjet e aplikueshme të punësimit.

Qendra jonë e thirrjeve është në gjendje t’ju ofrojë më të mirën dhe më efektivin në trajnimin e telemarketingit dhe vëmendjen e klientit nëpërmjet një mjedisi profesional të punës dhe një programi të strukturuar të zhvillimit të karrierës. Ne prodhojmë udhëheqës të ardhshëm, jo ​​të ngadalësuar. Qendra e Thirrjeve Kosta Rikane gjithmonë ka nevojë për ata që kanë përvojë dhe ata që dëshirojnë të jenë një sekretar i mprehtë ekzekutiv, agjent i shërbimit të klientëve të pacientit, telemarketers me aftësi të larta dhe dizajnerë dhe programues imagjinarë të uebit.

Industria e qendrave të thirrjeve kërkon disa lloje të ndryshme të vendeve të punës dhe aftësive të specializuara për të bërë një fushatë të jashtme të suksesshme. Do të ketë gjithnjë mundësi në dispozicion në qendrën tonë të thirrjeve. Na kontaktoni sot.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica