• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Një kuotë e përballueshme për të përputhur buxhetin e qendrës suaj të thirrjeve

Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës mund të ofrojë shërbime outsourcing pranë Shore që të përputhen me çdo buxhet të madhësisë BPO. Çfarë është një sasi e rehatshme për ju që të filloni një projekt të thirrjes në hyrje ose jashtë? Kur rezultatet tona pozitive të telemarketingut rrisin kapitalin tuaj të punës, mund të flasim për një buxhet më të madh, nëse dëshirohet, për rritje edhe më të shpejtë. Ne jemi të vendosur fort për të mbajtur një marrëdhënie afatgjatë të qendrës së thirrjeve që do të përfitonte të gjithë. Qëllimi ynë i shërbimit të ndërsjellë të konsumatorëve është të ndihmojmë biznesin tuaj të rritet përmes një plani marketingu të menduar mirë në det të hapur që është financiarisht i shëndoshë, periudhë. Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, ne jemi të sigurt se do të jeni të kënaqur me rezultatet e telemarketingut dhe do të vazhdoni të punoni me ne në programet e tjera të BPO në të ardhmen.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica