• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Qendra e Thirrjeve në det të hapur Programimi i kompjuterave

Qendra e Thirrjeve pranë Kosta Rikës në afërsi të IT departamentit përmban një ekip të integruar të teknikëve dygjuhësh BPO, dizajnerë kreativë, shkrimtarë, programues dhe profesionistë të marketingut që dinë gjithçka për teknologjitë dhe biznesin e internetit për të marrë rezultate online. Ju do të merrni qasje të menjëhershme në ekspertët e hardware dhe programeve të qendrës së thirrjeve të Amerikës Qendrore dhe kohë të shpejtë të zgjidhjes. Ne ofrojmë shërbime për mirëmbajtjen e rrjetit në det të hapur dhe mbështetjen operative për biznesin tuaj të aktivizuar me një afat kohor prej 30 minutash.

Transferimi i shërbimeve të konsulencës së rrjetit tonë është vetëm një pjesë e portofolit të Shërbimeve të Rrjetit. Ne jo vetëm që përcaktojmë strategjinë dhe dizajnin e nivelit të lartë, ne gjithashtu sigurojmë dizajn logjik dhe fizik, shërbime implementimi dhe menaxhim të vazhdueshëm të rrjetit. Profesionistët tanë të Amerikës Latine kanë ekspertizë të gjerë me teknologjinë e rrjetëzimit dhe konfigurimet e CISCO. Me pakot tona të plota në afërsi, ju mund të merrni hosting që përfshin regjistrimin e emrit të domain-it, adresat e-mail, statistikat e uebit, bazat e të dhënave në internet, bisedat, forumet në internet dhe skriptet. Qendra jonë e thirrjeve do t’ju ndihmojë të shqyrtoni infrastrukturën tuaj elektronike dhe të rrjetit.

Diversiteti dygjuhësor karakterizon mjediset e IT-së të sotme. Serverët, ruajtja dhe implementimi i sistemit të rrjetit shkojnë nga serverët bazë të skedarëve në qendrat e të dhënave kritike të misionit. Nevojat tuaja të mbështetjes teknike ndryshojnë nga ambienti juaj. Të mbështetet në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës për mbështetjen e shpejtë teknike që kërkohet për të siguruar stabilitetin dhe besueshmërinë e sistemeve tuaja.

Mbështetja e Sistemit të Thirrjeve të Kosta Rikës:

Administrimi i rrjetit.
Specialist i rrjetit IT.
Cisco Routing dhe sitching.
Cisco Security.
Vendosja e serverëve për qëllime të shumëfishta.
Zgjidhja e problemeve të Windows.
Bazat e të dhënave Microsoft SQL.
MySQL Databases.
Programe të personalizuara për biznesin tuaj.
Visual Basic, PHP, ASP, .Net.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica