• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Qendra e Thirrjeve pranë Qendrës së Thirrjeve

Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës do të organizojë fushatën tuaj për mbledhjen e fondeve në afërsi të një ekipi të telemarketuesve bilingualë me kualifikim të lartë, të krijojë dhe të dizajnojë materialin tuaj promovues dhe më e rëndësishmja, duke maksimizuar shumën e të ardhurave të dedikuara shuma të investuara. Qendrat tona telefonike të Amerikës Qendrore janë të përkushtuara në ndërtimin e marrëdhënieve të qëndrueshme dhe mbështetëse me organizata të zgjedhura, përpjekjet e të cilave simbolizojnë shkaqe humanitare humanitare.

Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, ne jemi të aftë të kontraktojnë disa sisteme për përmbushjen e pengut. Të gjitha donacionet dygjuhësore do të dokumentohen për ju të dhënat organizative dhe dërgohen çdo ditë për shqyrtimin tuaj. Sistemi i mbledhjes së fondeve në det të hapur ndikohet nga sistemi ynë i fortë i vlerave. Është ky parim themelor që udhëzon sjelljen tonë në çdo thirrje telefonike, duke respektuar të gjitha ligjet e duhura.

Scripts tuaj në det të hapur për mbledhjen e fondeve janë shkruar saktësisht për të çuar përpara donatorin në sasi më bujare të dhënies në mënyrë që ata të ndjehen mirë në lidhje me përvojën. Të gjitha kontaktet fillestare do të iniciojnë një përpjekje për të trefishuar donacionin e kaluar dhe nëse dhuruesi refuzon, agjentët e shërbimit tonë të klientit janë të përgatitur të zbulojnë një shumë më të rehatshme. Niveli ynë i guximshmërisë telemarketing do të varet nga interesi fillestar i donatorit dhe reagimi ndaj shumës së hapjes së kërkuar. Strategjitë tona të caktuara përdorin informacion nga studimet demografike dhe tregu ndaj bazës së të dhënave tuaja të donatorëve të kaluar në mënyrë që të kuptojnë komunikimin e saktë që nevojitet për të marrë donacionin. Agjentët tanë të Amerikës Latine njohin se sa të rëndësishme janë përkujtuesit e shumtë për fushatën tuaj të fondeve për dhënien e fondeve. Përveç kësaj, departamenti i qendrës sonë të thirrjeve mund t’u japë buletinit ose faqes tuaj të internetit nxitjen thelbësore për të marrë vëmendjen e tyre.

Deri në katër lajmërime dërgohen me anë të postës elektronike, si dhe thirrje të shumëfishta nga jashtë. Një kontakt personal mund të ketë sukses pas një postimi direkt. Ne lëmë mesazhe lëvizëse dhe të përzemërta për të rritur probabilitetin e marrjes së një dhuratë. Ekipi i Telemarketing dygjuhësor i Qendrës së Thirrjeve të Kosta Rikës do të komunikojë shumë qartë vlerat tuaja dhe qëllimet për mbledhjen e fondeve për çdo individ për besim të shtuar. Si një pikë përfundimtare, ne përdorim këtë rast për të ndërtuar marrëdhënie më të mira afatgjata me donatorët dhe referimet e tyre personale për fushatat më të mëdha të BPO për mbledhjen e fondeve në të ardhmen.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica