• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Qendrat e Thirrjeve Fushata Direct Mail

Qendrat e thirrjes në det të hapur janë në gjendje të bëjnë një përshtypje të mirë të parë. Departamenti web ynë i BPO në afërsi mund të personalizojë modelet e marketingut për të krijuar materiale promovuese profesionale me cilësi të lartë që përmbajnë logon dhe mesazhet e kompanisë suaj. Le të krijojmë ekipin tonë të outsourcingut një dizajn të zgjuar që meriton një vështrim të dytë dhe nuk do të konsiderohet si “junk mail” në shikim të parë. Shpesh ky aktivitet ka nevojë për profesionistë të shtrenjtë, Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës do të ofrojë një zgjidhje me kosto të ulët në bregdet për të shkruar, dizajnuar dhe zbatuar fushatën tuaj direkte të postës.

Qëllimi i fushatës së postës suaj direkte të BPO është që të gjenerojë një përgjigje që mund të matet dhe trajtohet si duhet duke përcaktuar qartë objektivat e tregut tuaj të synuar. Metoda më e mirë e përgjigjeve është thirrja në radhën e qendrës së thirrjeve me një numër telefoni falas për të siguruar bazë, shërbimi i kualifikuar i konsumatorëve dhe mbajtja e një rekordi të plotë të rezultatit të thirrjeve të klientit.

Thirrjet tona të jashtme për telemarketing në dalje mund të përdoren për të bërë shitje të pavarura ose për të aplikuar si një procedurë përcjellëse në fushatën tuaj të postës. Sapo një klient potencial të ketë marrë dhe shikuar postën tuaj, ato nuk mund të kenë qëllimin për të vepruar, kështu që një thirrje telefonike dygjuhësore e rrit nivelin e interesit.

Ne jemi në gjendje të bëjmë thirrje për caktimin e takimeve për ju që të vizitoni një klient për asistencë personale ose shpërndani çon të kualifikuar në forcën tuaj të shitjes në kohë reale.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica