• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Regjistrimi dygjuhësh i të dhënave të qendrës

Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës është e aftë të furnizojë një numër të madh të punonjësve të hyrjes dygjuhësore të të dhënave për fushatën tuaj në rritje të jashtme. Për kompanitë më të vogla, ne mund të organizojmë nëse është e nevojshme, një zgjidhje e përkohshme për t’u vënë në përdorim gjatë një periudhe rritjeje të shpejtë. Për projekte më të mëdha pranë BPO që kërkojnë shuma të vazhdueshme të të dhënave që do të transferohen, ne jemi në gjendje të përqendrojmë Qendrën e Thirrjeve në Amerikën Qendrore në baza të përhershme, varësisht nga madhësia dhe shkalla e nevojave tuaja të jashtme.

Futja e të dhënave dygjuhësore në det të hapur për qendrat e thirrjeve kërkon një fokus të ngurtë të përqendruar, si dhe një strukturë të besueshme të BPO që të jetë me të vërtetë efektive dhe me kohë të ndjeshme. Aftësitë e drejtshkrimit, të pikësimit dhe të gramatikës janë jetësore për saktësinë, si dhe besimi në trajtimin e pajisjeve standarde të zyrës dhe procedurat që ndjekin çdo aplikim. Shumë detyra ende përfshijnë një rishikim të plotë të rezultateve fillestare për të konfirmuar saktësinë e të dhënave të futura dhe për të çelur me dorë çdo informacion të humbur apo të pasaktë. Informacioni i ndjeshëm ose jetësor shqyrtohet shumë herë gjatë procesit të qendrës së thirrjes para se të pranohet dhe të kalojë më në fund.

Duke shfrytëzuar teknologjinë e re të raportimit të burimeve të jashtme dhe aplikacionet e shumta të internetit gjatë dekadave të fundit, dokumentet me dorë janë duke u bërë më pak të zakonshme në botën e biznesit dhe kanë rënë në kohët moderne. Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës e bën më të lehtë për kompanitë që kërkojnë të përdorin një qendër pranë bregdetit për ta përqendruar vëmendjen e tyre në detyra me prioritet më të madh dhe të mos investojnë kohën, burimet dhe kapitalin në pozita më të larta të paguara në korporata për të hyrë në të dhënat e tyre.

Agjentët tanë të qendrave të thirrjeve dygjuhësore të trajnuar shumë lehtë mund t’i përmbushin këto detyra me orar të plotë për një pjesë të çmimit në Shtetet e Bashkuara. Departamenti ynë për dhënien e të dhënave të jashtme në Amerikën Latine mund të inpute numrat e referencës, informacionet e kontaktit të palës së tretë, urdhërat e shitjeve, raportet e inventarit dhe të furnizimit, shpenzimet dhe çdo gjë tjetër që kompania juaj kërkon, dokumentohet dhe organizohet në anglisht ose spanjisht ose të dyja.

Departamenti ynë i Burimeve Njerëzore në det të hapur punëson agjentë dygjuhësh të qendrës së thirrjeve me eksperiencë provuese të hyrjes së të dhënave, pa përjashtim. Të gjithë kandidatët e qendrave të thirrjeve duhet të kenë aftësi të avancuara në tastiing dhe në përdorimin e përpunimit të tekstit, spreadsheet dhe menaxhimin e bazës së të dhënave në mënyrë që të bashkohen në organizatën tonë të BPO dhe të punojnë në çdo fushatë të dhënë jashtë fushës.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica