• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Rekrutimi i Qendrës së Thirrjeve në det të hapur

Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës mund të ofrojë një departament dygjuhësor të rekrutimit pranë fushatës suaj të BPO që mund të menaxhojë thirrjet hyrëse, aplikantët e filtrave përmes intervistave dhe dizajnit kreativ të uebit për reklamimin tuaj. Agjentët tanë të shërbimit të klientëve mund t’ju ndihmojnë në zhvillimin e një pishine dygjuhësore për tregun e Amerikës Latine me rritje të shpejtë. E gjithë fushata juaj e rekrutimit të qendrës së thirrjeve do të japë qindra të rinisë që kërkojnë një telefonatë të menjëhershme ose një email para një kompanie tjetër që ka një mundësi për të përdorur perspektivën e cilësisë së lartë. Një fushatë e rekrutimit të telemarketing të planifikuar keq mund të jetë një keqpërdorim i kohës, burimeve dhe energjisë psikologjike të kompanisë suaj. Leja qendra e thirrjeve qendrore amerikane të rrisë mundësinë e punësimit të një aplikanti të mirë duke qenë në kontakt me ta së pari.

Ekipi ynë BPO bilingual scriptwriting mund të përgatisë një pyetësor të detajuar për ju. Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, ne përqendrohemi në pyetje shtesë që kanë të bëjnë me skenarët e komunikimit ndërpersonal dhe situatat e menaxhimit të konfliktit për të zbuluar kandidatin më të mirë për këtë punë. Përparësia jonë konkurruese për ju do të jetë një pishinë e zhvilluar para aplikimit para se kompania juaj të mbushë një pozicion. Ne mund të zhvillojmë marrëdhënie të forta me kandidatët e mundshëm shumë kohë para se t’i kërkoni ato. Detyra juaj është për të bërë zgjedhjen përfundimtare të elitës. Qendra e Thirrjeve e Kosta Rikës mund të transferojë rekrutimin tuaj; intervistimin dhe punësimin e praktikave, duke ju ofruar kështu kandidatë mjaft të kualifikuar si rezultat.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica