• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Vendosja e Emrit të Thirrjeve në Qendrën e Thirrjeve

Shërbimet tona të vendosjes së takimeve në qendrën e thirrjeve në det të hapur do të kujdeset për prodhimin e takimeve të kualifikuara me shumë klientë të mundshëm në gjuhën angleze dhe spanjolle. Le përshtypja jonë e parë të kthehet në një telemarketing thirrje të ftohtë në një hyrje të ngrohtë që prodhon të ardhura dhe referime për biznesin tuaj. Emërimet në bregdet janë caktuar vetëm me periudhën e vendimit. Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës do të të ofrojë luksin e përqëndruar më shumë në mbylljen e marrëveshjes në dorë, duke lëvizur lehtë në takimin tjetër të ngrohtë të BPO që po pret për ju.

A mbështetet rëndë kompania juaj në afërsi të afatit të emërimit dygjuhësor për rritje dhe fitim? A investoni një pjesë të madhe të buxhetit të marketingut të telemarketing për ta bërë atë efektiv? Në Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, shërbimi ynë për caktimin e emrit të AMERIKËS Qendrore do t’ju japë përparësi përpara se konkurrenca juaj të ketë një shans për të paraqitur produktin ose shërbimin e tyre. Ne do të punojmë dhe do të njohim veten me orarin tuaj të punës duke shfrytëzuar një kalendar të përbashkët, të lehtë për t’u përdorur në internet. Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës do të mbajë makinerinë e emërimit të BPO-së në mënyrë që të maksimizojë ecurinë tuaj të përditshme të shitjeve dhe t’ju lejojë të meritoni kohë për të rimbushur dhe përgatitur për takimin e ardhshëm.

Agjentët e telemarketingut të Qendrës së Thirrjeve të Kosta Rikës shkëlqejnë në përshtypjet e para pozitive, aftësitë e mëdha të komunikimit dhe këmbënguljen e pafundme në telefon. Në varësi të fushatës suaj të caktimit të afatit të caktuar në afërsi, ne gjithmonë caktojmë telemarketuesit e Amerikës Latine që janë më së miri për projektin tuaj të kontraktuar. Ndërsa ne marrim me qira dhe trajnojmë ekipin e telemarketerit për vendosjen e takimeve dygjuhësore, ne veçanërisht kërkojmë kandidatët e qendrës së thirrjeve që kanë aftësinë të mendojnë në këmbë, ndërsa kërkojnë pyetjet tuaja të paracaktuara kualifikuese. Më e rëndësishmja, marrja e shënimeve të gjera bëhet gjatë jetës së bisedës telemarketing për të zbuluar interesa ose shqetësime specifike që mund të jenë një mjet i paçmuar kur hyni në mbledhjen tuaj të parë. Agjentët dygjuhësor të BPO janë trajnuar në mënyrë specifike për të kërkuar një takim në çdo telefonatë dhe për të raportuar se pse një takim është refuzuar për analiza të mëtejshme të fushatës në det të hapur dhe përmirësim strategjik.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica