• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Web Design Call Center

Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës ofron një qasje afrikane të afërt me biznesin e cila na ndan nga një kompani tipike e projektimit të qendrës së thirrjeve në det të hapur. Ekipi ynë bilingual BPO sistematikisht punon me ju nga konceptualizimi në çështjet e zhvillimit dhe funksionalitetit dhe ka ndërtuar një reputacion për krijimin e një kthimi pozitiv në investimet tuaja të jashtme. Nëse jeni serioz në lidhje me suksesin tuaj të internetit, ne mund t’ju marrim atje për çmimin më të ulët në treg. Çmimet tona në det të hapur nuk krahasohen me koston e një projektuesi profesionist profesional me kohë të plotë në kompaninë tuaj. Me Qendrën e Thirrjeve të Kosta Rikës, ju merrni cilësinë e një ekipi të tërë të projektuesve dygjuhëshe me eksperiencë pranë shoreve në dispozicion 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Qendra e Thirrjeve e Kosta-Rikës ofron një gamë të plotë të shërbimeve me kosto të përballueshme të BPO web design, duke përfshirë:

Dizajni i uebit
hosting
E-mail
Animacion Flash
Animacion GIF
PHP scripting
ASP
Java, javore Promos
Katalogjet Online
Posta masive
Implementimi i bazës së të dhënave
Sistemet e TI
Zgjidhjet e tregtisë elektronike
Mediat transmetuese
Fotografia dixhitale

Prezantimet e mediave
Printoni grafika
Ndërtoni faqen tuaj të internetit
Identiteti i korporatës
Broshura
Kits marketingu
Printim në format të madh
Tregon shfaqje tregtare
Disqet e prezantimeve të korporatave
Zhvillimi i faqes së internetit
Cd-rom multimedia
Merreni më shumë trafik në faqen tuaj të internetit
Shitet produktet tuaja online
Komunikoni me klientin tuaj në internet
Krijo forum online

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica