• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Pushime Kosta Rika dhe Vizita në Vend

Shërbimi ynë dygjuhësh i qendrës së thirrjes mund të ndihmojë në marrëveshjet tuaja të udhëtimit në Amerikën Qendrore. Nëse vendosni për një udhëtim biznesi ose personal, Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës do të sigurohet që të zgjedh kontaktet tona lokale për të bërë qëndrimin tuaj sa më të rehatshëm që të jetë e mundur. Le të dimë saktësisht se çfarë udhëtimi keni në mendje dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër. Personalisht ju përshëndetur në aeroport është vetëm fillimi për të gjithë klientët tanë BPO pranë shore.

Pasi të mbërrini në Kosta Rika, nuk ka më shumë se një makinë nëntëdhjetë minuta që ju ndan nga plazhi më i afërt. Popullsia lokale njihet si, “Ticos” (siç quhet Kosta Ricans), është miqësore dhe ka krijuar një kulturë shumë paqësore me krenari të jashtëzakonshme kombëtare. Spanjishtja është gjuha zyrtare me gjuhën angleze të folur gjerësisht. Edhe uji është i sigurt për të pirë në të gjitha fushat e vendit.

Kosta Rika është një destinacion tropikal me një pyje shiu të respektuar ndërkombëtarisht dhe një turizëm të fortë ekologjik. Vendi i Amerikës Latine përjeton vetëm dy sezone: lagësht dhe i thatë. Sezoni i thatë është përgjithësisht në mes të dhjetorit dhe prillit dhe sezoni i lagësht zgjat pjesën e mbetur të vitit. Temperatura është më shumë një çështje e lartësi se lokacioni me një mesatare prej rreth 72-89 gradë.

Qendra jonë e thirrjeve ju inkurajon që të vizitoni një nga vendet tona. Pas turneut tuaj të objekteve tona dhe të mësuarit rreth kulturës sonë të avancuar dygjuhësore të call center dhe mundësive për kompaninë tuaj, ne do të rekomandojmë marrjen e një dite shtesë të udhëtimit tuaj për të shijuar veten.

Ju do të keni frikë nga plazhet mahnitëse virgjërore ose do të gjeni se një raund i golfit pranë oqeanit ishte pikërisht ajo që nevojitet për të plotësuar bateritë tuaja. Shumë kërkojnë sfidën e peshkimit të detit të thellë ose eksplorimin e mistereve të xhunglave tropikale në turne në kulm. Kosta Rika ofron vendpushime natyrore të pafund natyrore të pranverës dhe spas ditë unike.

Ejani dhe shikoni për veten tuaj pse qendra e thirrjeve në Kosta Rika është një zgjidhje e përkryer për kompaninë tuaj në rritje dhe një central elektrik në industrinë bilaterale ndërkombëtare të BPO.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica