• English
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Português
 • Italiano
 • Nederlands
 • Русский
 • Polski
 • Türkçe
 • 日本語
 • Tiếng Việt
 • Română
 • العربية
 • Afrikaans
 • Íslenska
 • हिन्दी
 • Dansk
 • Svenska
 • Suomi
 • 한국어
 • Slovenščina
 • Cymraeg
 • Gàidhlig
 • Magyar
 • Cebuano
 • Монгол хэл
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Català
 • Esperanto
 • Қазақ тілі
 • ភាសាខ្មែរ
 • ქართული
 • Basa Jawa
 • Հայերեն
 • עברית
 • هزاره گی
 • ગુજરાતી
 • Galego
 • Furlan
 • فارسی
 • Euskara
 • Eesti
 • Ελληνικά
 • རྫོང་ཁ
 • کوردی
 • Bosanski
 • বাংলা
 • Azərbaycan
 • Беларуская мова
 • ພາສາລາວ
 • मराठी
 • ဗမာစာ
 • Oʻzbek
 • اردو
 • Українська
 • Tagalog
 • ไทย
 • తెలుగు
 • Reo Tahiti
 • தமிழ்
 • български
 • Српски језик
 • Slovenčina
 • සිංහල
 • Сахалыы
 • Ruáinga
 • پښتو
 • ਪੰਜਾਬੀ
 • Norsk Nynorsk
 • Shqip

Transferimi i një Asistenti Ekzekutiv Virtual

Asistentët Virtual të Ekzekutivit të Qendrës së Thirrjeve të Kosta Rikës janë të trajnuar për të dhënë dhembshuri për punën tuaj të kërkuar dhe përgjegjësitë në rritje. Qendra jonë e thirrjeve do të dëshironte të lehtësonte stresin duke i dhënë të gjitha detyrat e nevojshme. Pritshmëria virtuale juaj e besueshme dhe e trajnuar mirë dygjuhësore në Amerikën Qendrore pret të punojë nën presion, kufizime kohore dhe duke ditur rëndësinë e durimit të pafund kur është koha e përplasjes. Agjentët e qendrës sonë të thirrjeve mund të trajtojnë çdo gjë nga dërgimi i postës elektronike, rivendosja e emërimeve dhe marrja e rezervimeve tuaja të udhëtimit. Të gjithë ju duhet të bëni është të na tregoni se çfarë keni nevojë për të përmbushur për atë ditë dhe do të bëhet.

Asistenti juaj virtual dygjuhësor latin amerikan mund të jetë një pjesë e rëndësishme e ekipit tuaj të BPO-së, duke u ofruar të gjithë klientëve tuaj një përshtypje të mirë të parë përmes një mirëpritjeje të ngrohtë. Ju mund të zgjidhni nga një format i strukturuar afatgjatë ose të përcillni udhëzimet e përditshme sipas nevojës. Mendoni se sa do t’ju ndihmojë financiarisht duke organizuar thirrjet tuaja telemarketing dhe duke qenë në gjendje t’i jepni përparësi komunikimit tuaj. Çdo Asistent BPO Virtual Executive që ju transferojmë do të angazhohet për njohuritë themelore të biznesit tuaj në mënyrë që të shëndosha profesional dhe të kujdesen për klientët tuaj në anglisht dhe spanjisht.

A ka raste kur jeni skllav i telefonit tuaj celular? Investoni në biznesin e menjëhershëm të biznesit tuaj të menjëhershëm në vend që t’u përgjigjeni telemarketing thirrjeve që mund të filtrohen për ju dhe të adresohen në kohë të mëvonshme. Gjatë thirrjes, ne do të mund t’i bënim pyetjet tuaja të paracaktuara në varësi të llojit të klientit dhe përgjigjes që dëshironi. Sa takime keni takuar ku klienti juaj i rëndësishëm kishte për të dëgjuar një postë zanore dhe priste për një telefonatë? Kjo vetëm mund të ftohtë interesin e klientit ose të shuajë zjarrin tërësisht. Asistenti Ekzekutiv i Qendrës Tuaj të Klientit të Kosta Rikës do të përgjigjet në mënyrë profesionale në çdo thirrje dhe menjëherë do t’ju dërgojë mesazhe me anë të tekstit, emailit ose telefonit në varësi të preferencës suaj.

Është e kuptueshme që shumë biznese kanë një kohë të rregulluar pritës të jashtëm dhe mund të kenë nevojë për ndihmë shtesë. Të gjitha madhësitë e bizneseve pranë bregdetit kanë humbur një herë një thirrje shumë të rëndësishme, u deshën shumë kohë për t’iu përgjigjur telefonit ose skenarit më të keq, duke pasur një klient në pritje për një kohë të gjatë derisa një pritës të mund të merrte pjesë në thirrje. . Është fakt se shumica e njerëzve që bëjnë thirrje për të pyetur rreth një produkti ose shërbimi nuk do të lenë një mesazh nëse takojnë zëri. Sa është vlerë për çdo klient? Lejo që Qendra e Thirrjeve të Kosta Rikës të merret me tejkalimin e thirrjeve ose të marrë thirrje për një projekt ose detyrë specifike, në mënyrë që çdo klient t’i kushtohet vëmendje e duhur.

 • Adresë
  Costa Rica's Call Center. Av 11, Calle 23, Barrio Aranjuez, San José, Costa Rica